Skuter dostawczy – Amperi Donk D2D

D2D Donk pozwala na wiele opcji zabudowy. Od standardowego kufra termoizolacyjnego, przez skrzynię ładunkową do maszyny do kawy. Nawet jeśli tył nadwozia jest zajęty duży kosz z przodu i płaska podłoga pozwalają na bezpieczne umieszczenie dodatkowego ładunku.

Ważną i unikalną cechą skutera D2D Donk jest jego układ jezdny: Donk ma z tyłu dwa koła ale zachowuje się jak motocykl – przechyla się na zakrętach. Zawieszenie Amperi Donk jest bardzo proste w budowie – nie tylko wpływa to na niezawodność ale też zmniejsza masę pojazdu. Donk nie wygrywa wyścigu spod świateł to nie jest żadnym zawalidrogą. 

D2D Donk należy do kategorii L1e czyli w świetle prawa jest motorowerem dostępnym dla większości pełnoletnich kierowców oraz małoletnich z prawem jazdy kategorii AM.

Umów się na jazdę próbną – wypróbuj w swoim otoczeniu.

hulajnoga szybka konkretna 1024x682 - pojazdy elektryczne z największym zasięgiem

W jakim wieku dziecko może zacząć jeździć na hulajnodze elektrycznej?

Hulajnoga elektryczna, coraz częściej spotykana na ulicach polskich miast, uznawana jest za urządzenie transportu osobistego (UTO), choć jej nazwa nie pojawia się w żadnej ustawie. Wynika to z faktu, że
Read More
bateria CATL AMPERI 1 1024x682 - pojazdy elektryczne z największym zasięgiem

Zalety napędu elektrycznego

Naturalnym dążeniem człowieka, szczególnie w obecnych czasach, jest chęć ułatwienia sobie życia i sprawienia, aby było ono bardziej komfortowe. W tym celu inwestujemy w coraz doskonalsze sprzęty, które usprawniają codzienne
Read More
Amperi IrZen mocna hulajnoga wyswietlacz 1 - pojazdy elektryczne z największym zasięgiem

Czym różni się hulajnoga elektryczna rekreacyjna od wyczynowej?

W ostatnich latach na ulicach polskich miast coraz częściej można zobaczyć hulajnogi elektryczne. Ich atutem jest możliwość szybkiego i sprawnego poruszania się w przestrzeni miejskiej. Pomagają dotrzeć do pracy czy
Read More
10 2 scaled 1 - pojazdy elektryczne z największym zasięgiem

Co oznacza IP68?

Hulajnoga elektryczna z wyglądu przypomina swoją klasyczną wersję, jednak pracę nóg zastąpił w niej silnik elektryczny. To właśnie on dzięki zasilaniu specjalnym akumulatorem jest w stanie wprawić pojazd w ruch.
Read More
hamulce tarczowe - pojazdy elektryczne z największym zasięgiem

Zalety hamulców tarczowych hydraulicznych

Jednym z najważniejszych elementów każdego pojazdu są hamulce, ponieważ są one gwarantem bezpiecznej jazdy. Obecnie zarówno w rowerach, jak i hulajnogach elektrycznych najchętniej wykorzystywane są hamulce tarczowe. Mogą one występować
Read More
skuter elektryczny - pojazdy elektryczne z największym zasięgiem

Wszystko o kategorii prawa jazdy AM

Do jazdy zdecydowaną większością pojazdów potrzebne są specjalne uprawnienia. Dotyczy to również niepełnoletnich kierowców, którzy jeszcze jakiś czas temu musieli posiadać kartę motorowerową. Przepisy jednak się zmieniły i dzisiaj mogą
Read More

electro.technology Sp. z o. o. – właściciel marki amperi nawiąże współpracę z firmami z całego kraju w celu wspólnego zdobywania rynku elektromobilności. 

Oferujemy znakomite produkty, wsparcie produktowe, sprzedażowe i dostęp do bazy serwisowej i magazynu części zamiennych.

electro.technology odnalazła znakomite połączenie – projekt, badania i oprogramowanie powstają w EU. Same zaś pojazdy są dla nas produkowane pod ścisłym nadzorem w Chinach.

 

Brytyjski partner electro.techology – Arthur Toren Assoc. Ltd. zajmuje się usługami pozyskiwania partnerów, organizowania produkcji i nadzoru importu dla firm zainteresowanych współpracą z Chińskimi partnerami.