Serwis pojazdów elektrycznych

specjalistyczny serwis pojazdów elektrycznych

Amperi - specjaliści od elektryków rozwiązują problemy w mieście

electro.technology sp. z o. o. jest dystrybutorem na Polskę pojazdów Amperi i eFun. Prowadzimy serwis pojazdów Amperi, eFun, Sunra. Dzięki specjalizacji w pojazdach elektrycznych takich jak skutery i motocykle możemy też objąć opieką serwisową pojazdy innych marek. Także bardzo nietypowych.

Często trafiają do nas skutery ze zużytymi bateriami żelowymi/kwasowymi (np. DZM 22-12 albo BV 22-12) nadal oferowanymi w budżetowych skuterach i pojazdach dla niepełnosprawnych. Wymieniamy je na baterie ogniw NCM CATL dając takim skuterom następne trzy życia, redukując ich ciężar o 20 kg oraz zwiększając trzykrotnie zasięg.

Dzięki naszym zaawansowanym kontrolerom możemy dostroić zachowanie pojazdu do potrzeb użytkownika. Czy będzie to podniesienie dynamiki, zmiana charakterystyki działania rekuperacji czy np. inna reakcja na manetkę gazu – decyduje klient.

W Krakowie zapewniamy też serwis mobilny: lekki pojazd serwisowy bazowany na D2D Donk oraz furgonetka Toyota ProAce to ruchome warsztaty.

Na czas naprawy możemy zapewnić pojazd zastępczy.

Ale po co serwis … przecież elektryki się nie psują.

Tak, dzięki prostej konstrukcji pojazdy elektryczne nie mają wielu elementów ale układ jezdny (opony, hamulce, zawieszenie) jest bardzo podobne do ich spalinowych braci i wymaga obsługi. Podobnie jest z oświetleniem.

Jeśli chcesz żebyśmy zajęli się Twoim jednośladem elektrycznym daj nam znać lub zadzwoń na 8888 22 112.

Tymczasowa ilustracja

Pojazdy z serwisu Amperi są wydawane "zatankowane pod korek".

Jeśli Twój pojazd został nam przekazany ze sprawną ładowarką i wystarczyło czasu (czasami pracujemy zbyt szybko) to odbierzesz go z naładowaną baterią. Tylko my.

Na początek sprawdzamy 35 parametrów pojazdu.

Każdy trafiający do nas pojazd na początku przechodzi testy z listy weryfikującej.

Sprawdzamy nie tylko to czego wymaga od nas zdrowy rozsądek i bezpieczeństwo ale także potencjalne przyczyny usterek, które nieskorygowane mogą doprowadzić do poważniejszych błędów. Lepiej zapobiegać niż leczyć.

We współpracy z partnerem prowadzimy też obsługę ogumienia – dobór i wymianę opon oraz wyważanie kół.

Do skuterów eksploatowanych w zimie polecamy opony zimowe do skuterów Vee Rubber.

 

[ESC] lub

Warning: Undefined array key "s" in /home/platne/serwer84584/public_html/amperi.eu/wp-content/themes/amperi/searchform.php on line 1